HAKKIMIZDA

2011' den beri gelen hizmet kalitesi ile beraber siz müşterilerimiz için özveri ile çalışmaktayız...

İZDUŞ olarak siz değerli müşterilerimize 2011 yılından itibaren hizmet vermekte ve kalitemizi her geçen gün arttırmak için büyük özveri ile çalışmaktayız.

Amacımız sektörümüzde 10 yılda edinmiş olduğumuz tecrübe, kazandığımız güven ve uzman ekiplerimizle banyolarınıza hayallerinizdeki şıklığı ve konforu getirmek, sizlere kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetimizi arttırmaktır.

Bu amaçla sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarına, beklentilerine uygun ürün yelpazesi ve hizmet sunmak, gelişen teknoloji ile günümüze uygun yeni ürünler geliştirmek doğrultusunda tüm kaynaklarımızı kullanarak kalitemizi arttırmak için çaba göstermekteyiz.

Bu çabalarımız ve edinmiş olduğumuz amaçlar doğrultusunda adımlar atarken bizleri yalnız bırakmadığınız için siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Sektörümüzde 10 yılda edinmiş olduğumuz tecrübe,kazandığımız güven ve uzman ekiplerimizle banyolarınıza hayallerinizdeki şıklığı ve konforu getirmek,sizlere kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetimizi arttırmaktır.

Sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarına, beklentilerine uygun ürün yelpazesi ve hizmet sunmak,gelişen teknoloji ile günümüze uygun yeni ürünler geliştirmek doğrultusunda tüm kaynaklarımızı kullanarak kalitemizi arttırmak için çaba göstermekteyiz.

HİZMET POLİTİKALARIMIZ

Daima müşteri memnuniyeti hedefli güleryüzlü hizmet sunmak.

Talepleriniz doğrultusun da alanında uzman ekibimiz ile en kullanışlı banyoları yaratmak.

Ürünlerimiz 3 yıl markamız garantisi altındadır. Sunmakta olduğumuz hizmetimizin kalitesini İZDUŞ olarak onayladıktan sonra sizlere sunmak.

Gelişen teknolojiyi takip ederek, fonksiyonel ürünleri sizlerin beğenisine sunmak.

Verdiğiniz siparişlerinizin metrekare, alan ölçülerinin doğru alınması ve alana tam uyumlu montajını yapmak.

Günümüz trendlerine uygun şık ve zarif banyolar oluşturmak.

WhatsApp chat